KAPITAŁ LUDZKI

EUROPEJSKI
FUNDUSZ SPOŁECZNY

Nowy rok szkolny 2012/2013

Na zakończenie roku szkolnego 2011/2012 odbyło się podsumowanie pierwszego etapu projektu. W auli spotkali się wszyscy uczestnicy projektu.
Był czas na dotychczasowe podsumowanie oraz przedstawienie dalszych planów. Uczniowie z rąk P. Dyrektor szkoły otrzymali nagrody.
Przy poczęstunku cateringowym, był czas na dyskusję.

pods20121_small.jpg pods201210_small.jpg pods20122_small.jpg pods20123_small.jpg pods20124_small.jpg
pods20125_small.jpg pods20126_small.jpg pods20127_small.jpg pods20128_small.jpg pods20129_small.jpg

Od dnia 22.07.2012 do 31.07.2012 roku grupa uczestnicząca w zajęciach z obsługi turystycznej w ramach projektu "Ośrodek Edukacji Kreatywnej" pod opieką p. prof. Ewy Czerwińskiej i p. prof. Małgorzaty Mateckiej wyjechała do miejscowości Anzio we Włoszech. Podczas całego pobytu mieliśmy piękną, słoneczną pogodę. W Anzio czekało na nas plażowanie nad Morzem Tyrreńskim, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wyjścia do centrum miasteczka zapisanego w historii jako miejsce wielkiej operacji desantowej. Podczas pobytu we Włoszech zwiedziliśmy najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w Rzymie (m. in. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Fontannę di Trevi) oraz Watykan. Obowiązkowym dla nas punktem była modlitwa przy grobie naszego patrona - Jana Pawła II. Poza Placem i Bazyliką św. Piotra, niektórzy z nas odwiedzili szczyt kopuły Bazyliki z piękną panoramą na Watykan oraz Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w parku rozrywki na północy Włoch - Mirabilandii, gdzie każdy z nas bawił się doskonale. Atmosfera na wyjeździe była świetna. Przywieźliśmy ze sobą wiele niezapomnianych wspomnień i setki zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia niektórych z nich.

rzym1_small.jpg rzym2_small.jpg rzym3_small.jpg rzym4_small.jpg rzym5_small.jpg rzym6_small.jpg
rzym7_small.jpg rzym8_small.jpg rzym9_small.jpg rzym10_small.jpg rzym11_small.jpg rzym12_small.jpg

W dniach 3-12 sierpnia 2012 r. w ramach projektu Ośrodek Edukacji Kreatywnej liczna grupa naszych uczniów uczestniczyła w obozie dziennikarsko-sportowym w Mielnie-Unieściu. Pod opieką nauczycieli Katarzyny Krajewskiej-Lasoty, Pawła Chodery, Jarosława Jędrzejczyka i pana Mariana Roga doskonaliliśmy swoje umiejętności sportowe: grę w siatkówkę plażową, tenis. Uczyliśmy się zasad masażu, chętni o świcie biegali brzegiem Bałtyku. Pisaliśmy wywiady, sprawozdania. Poznaliśmy tajniki " mowy ciała". Tworzyliśmy plakaty, ćwiczyliśmy dziennikarski styl, szlifowaliśmy poznane formy dziennikarskie. Organizatorzy zapewnili nam także kurs survivalu, gdzie uczyliśmy się podstaw przetrwania w trudnych warunkach, oraz mogliśmy sprawdzić swoją wytrzymałość w grze w Painball'a. Dla zainteresowanych został także zorganizowany kurs tańca. W słoneczne dni odpoczywaliśmy na plaży. Płynęliśmy statkiem, zwiedziliśmy Kołobrzeg. Bawiliśmy się na dyskotece i przy wieczornym ognisku. Dla wielu z nas będą to niezapomniane wakacje.

mielno2_small.jpg mielno3_small.jpg mielno4_small.jpg mielno5_small.jpg mielno6_small.jpg mielno8_small.jpg
mielno11_small.jpg mielno12_small.jpg mielno13_small.jpg mielno14_small.jpg mielno15_small.jpg mielno17_small.jpg